| costincs98 a întrebat:

Salut am tastatura si mouse fara fir de 4 ani si acum a cam inceput sa faca figuri mousele si m-am gandit sa-mi iau altu.Am inteles ca merge sa am tastatura fara fir si mousele cu fir(sau am inteles eu gresit). Daca imi iau alt mouse cum fac? Il bag intr-o porcarie in spate si gt merge? sau trebuie sa umblu nustu-unde si sa scriu marca mouselui? Si daca ar merge sa imi spuneti si mie cum fac sa mearga cel cu fir. Multumesc foarte mult

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mouse-ul il conectezi la un port USB si programul il recunoaste, nu trebuie sa faci nimic. Stiu deoarece am avut si eu mouse wireless si apoi l-am schimbat cu unul cu fir, deoarece trebuia sa schimb destul de des bateriile.
Parerea mea este ca si tastatura cu fir este mai buna si nu-ti trebuie nici adaptor wireless. Numai bine!