| XrazvanX a întrebat:

De fiecare data cand ma joc GTA ( nu conteaza, IV, San Andreas ) dupa fix 30 de minute laptopul meu (windows7) se inchide si apoi il pornesc cu o eroare de windows(safe mode/start windows normaly). Lucru care nu se intampla in cazul jocurilor cum ar fi NBA 2k13 sau FIFA 13. Ma puteti ajuta va rog!?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Se intampla din cauza ca nu are racirea buna. Se incalzeste si se inchide.
Asa am avut si eu cand jucam Battlefiel 3, am pus sub laptop un ventilator (nu cooler ca-i prea slab) si acum ma pot juca si 6-7 ore happy. Poti incerca si tu... happy

| XrazvanX explică (pentru lpavel):

Mersi happy Pare adevarat asa ca ma duc acum sa scot ventilatorul de la naftalinalaughing
Sper sa mearga...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza sistemului de racire, nu se raceste indeajuns, si decat sa iti ia foc laptopu ichide sistemu. Iti recomand sa iti iei un ventilator pentru laptop.

| AdamJensen a răspuns:

A

| Lun3TistURo a răspuns:

Am cateva metode pentru tine :
1. Poate nu tiai bagat crack-ul de la joc(daca nu baga-l)
2.Reinstaleaza jocul