| Burzea a întrebat:

De la un timp gta 5 îmi cam face figuri, îmi frânează mașina cu întârziere, virează tot cu întârziere. La început nu făcea asa. Ce sa fie?

3 răspunsuri:
| Benn12 a răspuns:

Ai instalat mod-uri? Incearca sa le scoti.Verifica daca face asa si la alte jocuri (daca face, e posibil ca tastatura sa fie cauza), Umm, ai de obicei lag? Da grafica low de tot, dar Hz sa fie maxim.Nu sunt sigur de ce, dar poate ca te va ajuta asta https://steamcommunity.com/......316708077/

| FisHFisHGG a răspuns:

Poate ai problema cu internetul, in sensul in care ai un MS (ping) mare de obicei se intampla exact cum ai descris tu