| robertmessi10 a întrebat:

Dece dupa ce am dat un restart la calculator nu-mi mai merge metinul imi da aceasta eroare : Sorry, Your sistem does not support 3D graphics, please check your hardware and sistem configeration then try again am windows 7 pe 86 bit va rog din suflet cine ma poate ajuta

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Dai start > run > scrii dxdiag > dai enter > dai pe display > dai Test Direct3D si vezi daca merge bine daca nu e o problema din pc sau mt