| Robert_Musca_1979 a întrebat:

Deci am o problema cu Metin2 Cand dau start imi zice Metin2 Created no appropiate Devie. Am incercat sa dau cu run as administrator tot la fel, am dat la throubleshot compatibilty am facut tot ce trebuie, m-am uitat pe Youtube si imi zice There was a problem starting c/windows/system32/pcwutl.dll the specified module could not be found! Va rog ajutati-ma dua funda

2 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Du-te în config şi debifează aia cu "fullscreen" chiar dacă pare banal mie când îmi scria "Metin2 Created no appropiate Devie" doar mă duceam în config şi debifam fullscreen-ul şi-l lăsam în windowmode, să-mi zici dacă merge aşa :v