| anonim_4396 a întrebat:

Deci aveam windows xp...mergea totu struna puteam sa descrarc multe jocuri.de kurand am bagat windows 7.intrebareea mea este asta... ce pana mea ca nu pot descraca nici un metinsadadica dau sa donwloadez si cand colo mi se deschide cu notepad.pana mea nu merge niciunu. dc nu-mi merge niciun metin pe windows 7? help me funda.plzzzbig grin

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Windows 7 are erori si nu e la fel de stabil ac windows X***ca il ti pentru metin,filme, muzica, net baga XP ca nu cere multe resurse si merg mai toate jocurile pe el.O sa gasesti maixm 2-3 jocuri intr-un an care sa nu mearga pe XP si asta daca descarci non stop saptamana de saptamana.
De ce nu merge metin pe 7? Pe 7 nu prea merg multe jocuri decat astea noi aparute.

| anonim_4396 explică (pentru Wehrmacht):

Mersi mult man

1 răspuns: