| Marshall000 a întrebat:

Deci cum *** cumpar de pe g2a? Deci am cont si vreau sa imi adaug bani pe g2a wallet ca sa nu mai am comision. Da cum dracu adaug? Inca cateva intrebari. E sigur sa cumperi de pe g2a? Se merita sa bag bani? Nu iau teapa cu cd-key-urile alea? (Din cei care stiu si poate au cumparat) Eu personal as cumpara de acolo ca sunt mai ieftine jocurile ca pe steam.

1 răspuns:
| Tudorcsf a răspuns:

Eu am luat teapa cu un joc de 15 euro mai bine ia de pe steam.