| LipoLipo a întrebat:

Deci nu stiu ce sa zic despre CS GO.Sa va spun ce am patit.Imi iese azi banul de 7 zile.Intru la un meci de competitiv si joc normal.Nu imi atac coechipierii,nu ii omor, nu dau callvote, joc normal si respect toate regulile.Ce sa vezi..castig meciul, ma bucur ca am dat rank up la gold nova 2 si castig si o pusca.Cand imi intra in meniul principal ce sa vezi.Ban 7 zile pentru ca am dat prea multe kick-uri.Ma uit lung si noa ce sa zic nu stiu ce sa fac. Daca cineva este care o patit ca mine sa imi spuna cum sa rezolv problema.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Nu mai vota pentru, atunci când vrea cineva să dea un coechipier afară și cel mai important nu începe tu acea votare! rolling on the floor Aia e un fel de țeapă dată de cei de la valve ca să identifice mai ușor playerii cu astfel de comportamente negative și să-i elimine mai ușor din comunitate. tongue Nu spune nimeni că nu există și situații în care chiar este nevoie de asta, dar în anumite limite, iar dacă un anumit player exagerează spre exemplu votează DA în 70-80% din cazuri... vede el după meci rezultatul rolling on the floor

| LipoLipo explică (pentru HandaSei):

Pai asa am patit eu am votat da dar nu am stiut ca daca votez imi da ban