| Dσℓℓу a întrebat:

Despe Metin 2 intrebare : Bunawinking. Daca as instala un privat metin2(lunaris) pe un laptop mai praf care este sub cerintele minim de sistem la mt2 ce se poate intampla? Explicati pe intelesul meu :Xhappy. Uitati aici o descriere a laptopului : Memory: 312 MB RAM, Processor : Intel Celeron,~690MHz,sistem model : compaq N150, windows pack 3 service 2002...HELP!

Răspuns Câştigător
| Robyi a răspuns:

Nu se poate arde nimic la laptop stai linistit/a...Doar ca daca ar porni s-ar vedea totul negru sau daca te-ai putea loga s-ar vedea totul cu figuri geometrice pe ecran ceea ce e foarte neplacut pentru ca nu te vei putea juca deloc. Pussy!happy

2 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

O sa iti mearga greu, in caz ca iti merge happy

| Dσℓℓу explică (pentru Mystyk):

Daca se arde ceva la laptop? Saau nu se intampla nimic de gen?