| AndreiDedei a întrebat:

Dimineata asta am dezinstalat mai multe programe, iar din greseala am deznstalat si un program care facea jocurile sa mearga, cand vreau sa intru in vre un joc se face black screen iar apoi ma scoate auutomat, fara sa dea vreo eroare ramane in bara pana il inchid eu. Imi puteti spune va rog cum se numeste acel program? !

2 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Probabil ai dezinstalat driverul video. Vezi ce placa video ai si cauta driverul corespunzator