| anonim_4396 a întrebat:

E vreo limita de varsta ca sa poti deveni partener youtube?

3 răspunsuri:
| Bughyest a răspuns:

Daca te referi sal ai ca sponsor pentru anume site da dar daca e vb de alceva nu

| robertos41 a răspuns:

De exemplu daca ai 100 subscribe-uri nu trebuie sa ai o anumita varsta dar daca vrei pentru siteuri ca sponsor da dar ca parteneriat nu iti face un cont banacar la care fiecare 100 de vizionari primesti 10 dolari iar pentru 1.000.000 primesti 100.000 dolari dar din pacate youtube n-are parteneriat cu Romania

| Bughyest a răspuns (pentru robertos41):

Se poate rezolva si cu Romania dar nimenu nu se inplica cea ce e foarte rau