| valentin2002 a întrebat:

Eu am un setup PC mai vechi și aș vrea să schimb cam tot la el! De unde ar trebui și cum ar trebui să fac asta?
Vreau o unitate nouă, un monitor + periferice, dar toate să fie pachet complet, nu vreau sa le iau separat! Mulțumesc anticipat!
P.S. : Dacă nu ați înțeles va rog sa ma scuzați...Nu prea mă pricep la asa ceva!

1 răspuns:
| marian37 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu am vazut in site-urile cele mai cunoscute din Romania setup-uri gata facute. Trebuie achizitionate separat toate, poate chiar piesă cu piesă din unitate. Spune ce buget ai, ce vrei sa faci cu pc-ul etc.