| rlzdarkone a întrebat:

Funda, Buna, ma joc metin2 epical si nu stiu cum si ce trebuie sa contina si ce bonsuri sa fac pentru certei, scut, armura, bratara, coif. Puteti sa-mi spuneti ce trebuie sa contina fiecare dintre ele ca sa fie foarte bune

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

Funda?happy

4 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Anti Sura:Rezistenta magie, foc, 2 maini,sabie
Anti Ninja:Lame, sageti, foc, otravire
Anti Razb:magie, 2 maini,sabie,atac corporal
Saman:Foc,clopot,evantai, fulger, magie

Pe scut ai nevoie asa:Imun necunostinta, otravire, incetinire!

Seturile contra le poti face dupa seturile de aparare!

Bafta!

| rlzdarkone explică (pentru TeddyPaul):

Multumescu pentru raspunsul

| TeddyPaul a răspuns (pentru rlzdarkone):

Funda?happy

| bDaniel a răspuns:

Daca vrei sa iti faci seturi vreau sa imi zici ceva epical are si bonusurile 6-7 raaspundemi sa iti zic tot raspunsul straight face