| anonim_4396 a întrebat:

Funda.Programul Net Framework pentru ce e? Ca sa n-ai lag?

Răspuns Câştigător
| dragos077 a răspuns:

Net framework ruleaza cu Microsoft si te ajuta sa ai o conexiune mai buna si da de exemplu la metin2 privat ati trebuie sa nu mai ai asa de mult lag

1 răspuns:
| Mondor a răspuns:

NET Framework (pronunţat dot net). Este un cadru de software care ruleaza in primul rand pe Microsoft Windows.Acesta include o bibliotecă mare şi suportă mai multe limbi de programare care permite interoperabilitatea in limba (fiecare limbă poate folosi codul scris în alte limbi). Programe pentru scris. NET Framework executa într-un mediu software (in contrast cu mediul de hardware), cunoscut sub numele de limbă comună Runtime (CLR), o maşină virtuală care furnizează servicii importante, cum ar fi securitatea, managementul memoriei, şi de tratarea exceptiilor.Biblioteca de clasă şi CRJ constituie împreună. NET Framework.
Sper sa te ajute la ceea ce cautaitongue