| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Servus, vin cu o problema la care m-am chinuit toata ziua... Cum prea bine stiti cand instalati anumite programe daca nu sunteti atenti va treziti si cu alte programe al dracu de nefolositoare pe care apoi nu le mai poti dezinstala, Cinema apps si Edu apps, de ele nu pot sa scap, din control panel le-am dezinstalat, acum nu mai apar acolo dar imi apar in Program files. si imi zice ca sunt in folosinta de catre un program. Si da, nici din task manager nu merge sa opresc pentru ca nu imi arata nimic deschis. Ce e de facut? Mizez pe un program care sa ma rezolve. Windows 7 64... am folosit si unlocker si revo uninstaller. Nimicstraight face

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Serus.Cea mai simlă mdetodă era să previ asta prin instalare softurilor în mod advanced sau custom, da dacă ai comis-o happy. Încearcă să dezinstalezi softurile alea din safe mode, ștergând atât urmele din programs files cât și înregistrările din registrul Windows și cele din user folder(cel ascuns). Asta va rezolva problema.Revo uninstaler, unloker și alte prostii de-astea îs doar țepe comerciale.Nici un soft din lumea asta nu va face treabă mai bună și eficienta decât ceea ce face manual userul de pc.Îți spun din experiență happy. Succes

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru DeyCj):

Sa traiesti, safe mode m-a rezolvat. Nu cred ca-ti imaginezi cati draci imi facea, mersi mult de tot.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza spy hunter
nu e free
in cazul in care vrei programul instaleaza teamviewer si te ajut.

in caz contrar...bafta.

| Sarcopt a răspuns:

Intră pe Control Panel şi dezinstaleazăle