| IntrebarileMele111 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua moduri de san andreas? de masini? si in afara de modurile cu masini caut disperat modul acela ce face sa ninga si sa se puna zapada! Asta e alta intrebare, dc unele moduri se repete? de exemplu:am luat un audi A6 fisierul lui se numeste emperor, apoi am luat nu mai stiu ce masina si are acelasi fisier emperor dc spuneti-mi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent, intrii pe GTAGarage.com,selectezi GTA San Andreas si acolo ai categorii si subcategorii cu moduri de diferite feluri. Daca ai experienta in modding te descurci.
Pentru a 2 a intrebare, modurile nu se repeta.Chestia e ca GTA-urile folosesc un numar standard de masini, mod-erii cand vreau sa faca o masina gen Audi A6 de exemplu, si-l numesc "emperor" il numesc asa pentru a inlocui masina originala din GTA -"emperor" cu audi-ul lor, dar nu pot denumii masina creata de ei "audia6" pentru ca jocul foloseste niste parametrii mai complicati (nu intru in detalii pentru ca nici eu nu ma pricep atat de bine la modd-ing) si nu pot "adauga" masini noi si sa le si denumeasca altfel pentru ca e mai mult de lucru iar ei gasesc varianta mai simpla cea in care sa inlocuiasca masinile deja existente in joc cu modelele create de ei. Daca te deranjeaza ca ai o masina care este DEJA inlocuita cu Emperor-ul din GTA si iti downloadezi un mod cu o masina care tot Emperor e numita, poti incerca sa re-denumesti fisierele respective ale masinii cu un alt nume de masina din GTA ca de exemplu "greenwood".Ti-am dat un exemplu cum ai putea sa rezolvi in cazul in care iei o masina cu un nume care deja il ai inlocuit in joc, acum cum o denumesti, tu decizi. Sper ca ai inteles ce vroiam sa zic, am incercat sa fiu cat mai explicit si mai clar.

3 răspunsuri:
| IntrebarileMele111 explică:

Mersi mult VDI89

| anonim_4396 a răspuns (pentru IntrebarileMele111):

Nu ai pentru ce, ma bucur ca ai inteles ceva din ce am zis pe acolo.