| lorenna_8112 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? imi apare windows error si mi se incarca pana unde apare welcome si nu se deschide ce trebuie sa fac? heeelp

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu stiu daca ai alta optiune, ai putea intra in safe mode apasand f8 atunci cand deschizi pc-ul, adica apesi de mai multe ori pana apare cum sa deschizi windows-ul, dar nu stiu daca asta ar ajuta cu ceva.
Cel mai sigur este sa reinstalezi windows-ul.

| naty1919 a răspuns:

Reinstalezi windows-ul sau chemi pe cine care stie sa umble pe calculator.
Sau incearca sa pui alt windows

| Kinezuul a răspuns:

Foloseste editia windows 8.1 e cel mai recent

| vasi22 a răspuns:

Cand iti apare de se incarca lucrurile alea de trebuie sa dai F1 apesi Del si apare undeva pe acolo configure windows