| kimmy7 a întrebat:

Ajutooor! De o luna laughing ma tot chinui sa bag jocuri pe telefon dupa google play/android market si nu ma lasaastraight face imi spune,, Nu ati accesat aplicatia Magazin Google Play (pictograma aplicatiei sub forma de punga de cumparaturi alba) de pe dispozitivul dvs. utilizand acest cont de e-mail. " ce pot faceee? funda!

1 răspuns:
| puiaslick a răspuns:

Incearca sa te loghezi din nou cu aceleasi cont de google. sau daca nu merge creza altu big grin