| Tig22 a întrebat:

Hei, am o tableta Lenovo, si de azi dimineata are touchscreen ul blocat, ii merg doar butoanele. I am dat hard reset, si merge touch ul doar pana o inchid, dupa aceea nu mai functioneaza pana nu ii dau restart. Aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Se poate sa fie de la touch in sine. Daca e in garantie cel mai bine e sa o duci la service.

| Tig22 explică (pentru Wr3nch):

Am uitat sa spun, asta a inceput sa se intample dupa ce am dat upgrade la Android. Ai vreo idee cum as putea reveni la versiunea anterioara de Android?