| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am un laptop care se incinge foarte rau si scoate un sunet continuu. Cand am scos cablul de alimentare se reduce sunetul, dar cand scot cablul de alimentare laptopul merge foarte greu si se blocheaza. De aceea eu stau cu cablul de alimentare permanent si foarte rar il scot. Ce pot sa fac? happy

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai ai verificat daca ii creste temperatura? daca da ar fi bine sa te duci cu el la un service pentru ca poate s-a dus pasta de pe procesor sau de pe conductori...sau ventilatorul din el nu functioneaa cum trebuie.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cu el la un service autorizat pentru diagnostic.
Pa, pa.

| Dahliaa a răspuns:

Am curățat ventilatorul și acum merge bine.