| IvanAlexx1998 a întrebat:

Am un laptop (nu cred ca, conteaza modelul pentru a afla problema) si are o problema. Stiti acel sunet care il scoate un calculator cu win7 cand bagati un stick sau orice alta mufa usb in portul usb? La mine se aude in continuu acel sunet. Am doar mouse-ul si cablul de la net prin usb conectate la laptop si daca le scot tot se aud sunetele alea... e ca si cand as viola laptopul cu un stick laughing. De la ce sa fie problema? Laptopul nu a patit nimic, l-am aprins intr-o dimineata si a inceput sa faca sunetul ala din cand in cand... seara and l-am aprins din nou facea in continuu. Dau funda raspunsului ajutator!

Răspuns Câştigător
| n1n1o a răspuns:

Salut, intra in device manager >> Universal Serial Bus controllers si dai Disable la fiecare imparte pana vezi care e vinovatu-l si apoi incerci un update de driver cu asta http://www.iobit.com/en/driver-booster.php# (recomand).

2 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Ceva erori de la vreun driver. e in special pentru driverul de usb (daca exista)
Daca nu rezolvi... ce-l mai comod si,, rapid,, e sa schimbi windows-ul

| EkToR a răspuns:

Mdea... e un driver sau ai o mufa care nu mai ``lucreaza`` adecvat.
Sfatu meu incearca sa reinstalezi win si daca in continuare aparea aceasta pb schimba mufa.