| Teooo2818 a întrebat:

Hei! Am un Nintendo DS si cand incerc sa il deschid (cardul sd fiind inauntru) imi apare pe ecran un card sd rosu cu un mic lacat (cred ca este un lacat) si sub care scrie Menu.
Dar cand scot cardul sd imi apare meniul.
Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut vezi sa nu fi blocat cardul scoate-l din Nintendo si vezi ca undeva pe partea stanga are un mic slider(buton) si scrie lock daca e in jos inseamna ca e blocat daca e sus inseamna ca e deblocat verifica pe net in caz ca nu stii despre ce e vorba!