| iFeelinfiniteLove a întrebat:

Hei! Cine ma ajuta? Nu reusesc sa sterg intr-un fel statusul de la un id de messenger nou creeat. Imi apare tot timpul (daca nu pun altceva) "profile Update has updated..." [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| ginutza12 a răspuns:

Poi atunci cand intri pe id si vezi ca iti apare dai sing out.daca nu merge dezinstaleaza meseger-ul si stergel si apoi incearca sa il iei iar poate asa merge. sper ca te-am fost de ajutor:*:*. Funda?:*big grin

1 răspuns:
| colouryourownworld a răspuns:

Pune si uh "..." sau statusuri cool. orice vrei uh faza cu "profile Update has updated..." e din cauza la yahoo messenger.eu nu am avut problema asta niciodata, deci nu am in fata sa-ti dau vreun exemplu...dar.e ceva de la e-mail. scuze, mai mult de-atat nu pot. dar, sa stii ca poti sa lasi chestia aia asa, nu conteaza ca scrie... profile Update has updated...