| anonim_4396 a întrebat:

Hei, hei! Am facut o prostie, dar dintr-o neatentie constienta. Am blocat o persoana pe messenger, nu si pe Facebook, iar acum n-o mai pot debloca. Adica atunci cand apas pe deblocare, imi arata ca e deblocata, dar cand ies de pe acea persoana imi apare din nou ca e blocata, iar eu nu stiu cum sa remediez problema. Heeelp

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă de pe alt dispozitiv, preferabil fix (PC).

| io09675 a răspuns:

Pai mai intai scrie un raport urgent pentru Facebook, iar daca este urgent, fa-ti alt cont de Facebook si vorbeste cu persoana respectiva

| Felekan_Ramona_1978 a răspuns:

Te-a blocat si acea persoana pe tine si, daca nu iti da deblocare acea persoana, o vezi ca fiind blocata.

| Omis a răspuns (pentru Felekan_Ramona_1978):

Acea persoana e fratele meu si nu cred ca m-a blocat laughing. Nu stiu, o fi vreo eroare.

| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Salut, uite ce zice Facebook Messenger cu să îți rezolvi problema: http://catcut.net/6Cg8.
Sper să îți fie de ajutor