| CHABOO a întrebat:

Hei salut TPU.am si eu o intrebare.
joc metin2wars si vreau sa donez pentru 1 itm mod.
dar nu prea stiu ce bns`uri sa aleg.
prima data m-am gandit la rezistenta 25% war/ninja/sura/shaman, 50% pgm, 35 int. si inca un bonus deff. care nu prea stiu ce sa il aleg.
voi ce sfaturi imi dati? ce bns sa cer? cine da cel mai bun raspuns cu bns primeste funda

2 răspunsuri:
| U2NRutgQi2000 a răspuns:

De obicei daca vrei un item pvp alegi semiom
daca vrei pvm si e arma alegi paguba medie sper ca te-am ajutat
funda? te rog

| CHABOO explică (pentru U2NRutgQi2000):

Pe metinu asta e cam altfell. nu e 100% pvm. cresti repede faci bani repede dar itemele le faci greu. pgm`u este bun si la pvp. dai bine pe hit.semiom`u e pe skill. si eu vreau pvp dar 2-3 bns attack si 4-5 deffensife, acum depinde de ce raspunsuri m-ai primesc.
acum nu declar castigator, m-ai astept si altele. mersi ori cum pentru sfat/raspuns.