| seby15 a întrebat:

Acum ceva timp imi mergea calculatorul foarte rau si a nevoit sa imi reinstalez windowsul.Pana acum bine ...calculatorul merge binisor dar cand intru pe paginile de internet merge foarte foarte GREU! am incercat opera internet explorer moxilla si google crome. Ce m sfatuiti sa fac sa imi mearga mai bine pe paginile de internet?(Am windows Xp)...

3 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Poi te sfatuiesc sa mai stergi din jocuri si din altele sau sa iti iei un antivirus bun si sa iti scaneze tot ca poate ai un virus ( tot de pe net are un mik virus)

| mrscry1 a răspuns:

Fixit utilities e foarte bun incearca sui ai sa vezi

| skary a răspuns:

In primul rand instaleaza-ti un antivirus nici un pc conectat la internet nu poate supravietui fara el( iti recomand avira este free) in al doilea rand browserul poti folosi opera sau safari sunt la fel acum depinde si de hardul pe care il ai daca e vreo vehitura pe 5400 rpm nai cei sai faci decat sal schimbi. si in ultimul rand iti recomand sa stergi istoricul din browser o data la 2 zile asu sa instalezi avg pc tuneup acest program o sa o faca automat pentru tine si poti sai faci si defrag la hard de asemena(iti curata harduri de fisiere problema) dar sigur prima problema e ca ai un pc very low end iti recomand un upgrade cel putin la hard, acum stiu ca nu toata lumea isi permite dar poati sa strangi bani si in 1 luna sau 2 ti-l faci eu am strans bani timp de 1, 5 luni si mi-am facut un pc decent. succes