| seby15 a întrebat:

Acum ceva timp imi mergea calculatorul foarte rau si a nevoit sa imi reinstalez windowsul.Pana acum bine ...calculatorul merge binisor dar cand intru pe paginile de internet merge foarte foarte GREU! am incercat opera internet explorer moxilla si google crome. Ce m sfatuiti sa fac sa imi mearga mai bine pe paginile de internet?(Am windows Xp)

5 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Ori ai vreun virus ori daca stii ca ai procesoru si rami mici... e din cauza asta, poti incerca sa dai click dreapta pe destop\propietati\setari\dai jos la complex apoi in fereastra care iti apare dai la depanare si acolo e un buton pe care il poti trage, el este tras de tot inspre dreapta tu tragel spre stanga de tot(asta iti va dezactiva aceleratile hardwaer adica iti va dezacti direct3d-u si alte chesti, nu vei mai putea juca unele jocuri dar va merge mai repede pc.

| seby15 explică (pentru danimotenel):

In engleza poti sa zici?big grin

| danimotenel a răspuns (pentru seby15):

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=7j9SibdCazA&feature=related il tragi pana la none

| seby15 explică (pentru danimotenel):

Merge sa joc counter strike si metin2 ro?

| danimotenel a răspuns (pentru seby15):

Depinde de cati mb ai placa, daca ai cel putin 128mb poti sa joci