| seby15 a întrebat:

Acum ceva timp imi mergea calculatorul foarte rau si a nevoit sa imi reinstalez windowsul.Pana acum bine ...calculatorul merge binisor dar cand intru pe paginile de internet merge foarte foarte GREU! am incercat opera internet explorer moxilla si google crome. Ce m sfatuiti sa fac sa imi mearga mai bine pe paginile de internet?(Am windows Xp). Cine stie sa ma ajute!

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Tie iti merge calculatorul greu sau internetul?

| eandopuncttk a răspuns:

Si daca abia ti-ai instalat windows-ul ti-ai inchis update-urile la windows? ca alea... papa din viteza netului... happy

| seby15 explică:

Cum se inchid update-urile alea?