| seby15 a întrebat:

Acum ceva timp imi mergea calculatorul foarte rau si a nevoit sa imi reinstalez windowsul.Pana acum bine ...calculatorul merge binisor dar cand intru pe paginile de internet merge foarte foarte GREU! am incercat opera internet explorer moxilla si google crome. Ce m sfatuiti sa fac sa imi mearga mai bine pe paginile de internet?(Am windows Xp.)

1 răspuns:
| Olyxyz a răspuns:

Incearca sa bagi un driver mai nou la placa de retea, placa de baza. Daca iti incarca greu, daca iti merg sacadat paginile baga un driver video, inseamna ca nu ai driverul placii video bun.