| seby15 a întrebat:

Acum ceva timp imi mergea calculatorul foarte rau si a nevoit sa imi reinstalez windowsul.Pana acum bine ...calculatorul merge binisor dar cand intru pe paginile de internet merge foarte foarte GREU! am incercat opera internet explorer moxilla si google crome. Ce m sfatuiti sa fac sa imi mearga mai bine pe paginile de internet?(Am windows Xp)

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ai instalat flash player si toate driverele necesare calculatorului?

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Asta am patiti si eu este din cauza virusilor dai si tu o scanare la antivirus. poate iti merge.eu am instalat windows din nou.

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Daca esti pe romtelecom suna si tu la ei si poate te ajuta.s-ar putea sa fie o problema pe retea!