| Iriinuutsa_Irina_1996 a întrebat:

Hei TPU., am incercat să descarc zuma pe laptop. dar e varianta aia doar de 60 de minute sau ceva de genul.
Dacă mi-ați putea da un link sau să-mi spuneți unde să îl descarc complet. v-aș mulțumi mult.

3 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Poti downloada versiuni full trebuie doar sa cauti mai mult.

| Iriinuutsa_Irina_1996 explică (pentru dryft3r):

Am cautat, toate care mi le-am descarcat au fost de 60 de min. eu vreau jocul complet straight face

| RocKzZ a răspuns:

Daca l-ai facut cu Daemon Tools atunci dai open la drive-u ala si acolo e un fisier Crack pe care il copiezi unde ai instalat jocul.

Daca nu, intri pe thepiratebay si scrii Zuma ( sau cum se numeste ) apoi il descarci de acolo.

Funda? happy