| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o intrebare de genul.Am nevoie de un laptop de gaming.De data asta vreau sa dau ~40milioane.Daca ati putea sa imi dati va rog un link cu un laptop bun. Vreau sa mearga Paladins bine. Dau funda! PS vreau sa aiba windows 10.

5 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Salut. Uite aici: http://bit.ly/2BzCeoW, vezi daca te coafeaza.;)

| Dumnesao a răspuns:

Nu stiu motivele tale pentru care vrei laptop dar un desktop ar fi mai bun la banii aia, zic si eu big grin

| AlexaMoltez a răspuns (pentru Dumnesao):

Pentru ca eu vreau cand este ziua unui prieten sa merg la el si sa ne jucam deoarece are si el laptop. Il pot lua cu mine pe tren daca este si toate cele, de asta vreau laptop