| Anonim1842 a întrebat:

Am un laptop si de fiecare data cand intru intr-un joc se suprasolicita rapid laptopul si se aude un fasait puternic in camera de la el.Adica scoate aer cald din el si se aude puternic.Nu vreau sa se mai auda asa si puteti sa imi spuneti ce sa cumpar ca sa il fac mai puternic.Adica cand intru in jocuri sau alte programe sa nu mai fasaie asa, sa nu mai scoata aer atat de puternic si sa faca zgomot.Vreau sa imi spuneti de la ce e si ce imi recomandati plz. Ceva mai ieftin nu stiu nu de 10 milioane sau 8 ceva pana in 6 milioane maxim ca nu am bani stransi.

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Se incinge prea mult procesorul de la jocuri pe care nu le suporta cum trebuie,

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

La acesti bani ai gasi ceva la mana a doua 600 lei nu ajung pentru un laptop pentru jocuri.

| Anonim1842 explică (pentru CatalinVictor1985):

De la ce componenta a laptopului se aude asa.Ce trebuie schimbat la el?