| PuUfiy a întrebat:

Hei TPU caut un mmorpg dragut si prin dragut ma refer la genu de mmo care sa aiba caracterele chibi si sa fie si cu grafica buna sunt foarte pretentioasa la grafica....sa nu ocupe mult spatiu pentru ca since mai am 12 gb in c cine vine cu jocul cel mai bun primeste o fundita de la mine :"3

4 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Legue of legends!

| PuUfiy explică (pentru SoloPC):

L'am jucat si nu imi place

| ImiPlacToate a răspuns:

Pai stiu asa: allods online, world of warcraft, aion, mu online, Alege si tu poate iti place unu dintre astea

| PuUfiy explică (pentru ImiPlacToate):

Le stiu pe toate si nici unul nu e dragutz...as prefera caractere chibi cu cap mare ceva cute dar sa aiba o grafica destul de buna