| XxcaffeexX a întrebat:

Hei TPU ce jocuri imi recomandati online sa le downloadez pe calculator si cu grafica buna in afara de: cs 1.6, Minecraft, GTA San Andreas.

3 răspunsuri:
| BogdanDavidZ a răspuns:

Sall.Eu iti zic sa alegi saint row 3 sau saint row 4, prototype 2, battlefiel 3, 4 si crysis. Funda?

| TheBest1 a răspuns:

Nfs Rivals, Nfs Undercover, Grid 2, Dirt 3, Spiderman:Web of Shadows, Shrek the Third si Strider 2014 pentru Pc. Spune-mi ce parere ai. Mie imi plac aceste jocuri.

| XxcaffeexX explică (pentru TheBest1):

Da merg dar as vrea jocuri multiplayer