| robert2double a întrebat:

Hei TPU! Cum mai esti? big grin
Am facut rost de un volan Genius cu pedale... iar acum vreau sa joc Dirt3.
Problema sta in felul >urmator:Am descarcat Dirt3 pentru a doua oara(l-am sters prima oara deoarece la tastatura e foarte nasol sa joci... nu i-am dat unistall sad ci am ales metoda mai simpla: SHIFT+DELETE ). Acum ca l-am descarcat, nu mi-a mai cerut sa il instalez.De ce? Si nici nu imi merge jocul!
De ce? Cum rezolv problema? big grin Trebuie sa descarc iar jocul? sad (eu descarc cu 600kb/s,iar jocul are 7, 4 G, deci 3 ore jumatate sa descarc!)

P.S : Ce alte jocuri ruleaza pe PC si cu volan? big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca a mers bine de acolo nu mai incerca din alta parte.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Il descarci din nou si il instalezi cu Daemon Tools.

| robert2double explică (pentru neluL):

DEAMN! off, merci mult mane! :D
Auzi, de unde imi recomanzi sa il descarc? eu l-am luat de la unu' australian (Gygabyte zone sau bytesexual )- uite aici si clipul lui cu DiRT3: http://www.youtube.com/watch?v=aNJG-Dfs9qo, si mi-a mers chiar bine..., de data asta sa descarc de altundeva?

| neluL a răspuns (pentru robert2double):

Daca a mers bine de acolo nu mai incerca din alta parte.

| Anonyumus a răspuns:

Mai ai fisierul downloadat?

| robert2double explică (pentru Anonyumus):

Da,il mai am, inca nu am sters jocul big grin

Zi-mi ce sa fac! big grin

| robert2double explică (pentru Anonyumus):

Auzi,dar fara suparare, dar ai de gand sa imi spui cum sa fac?