| CandyღDulceata a întrebat:

Cum pot sa descarc chestii de pe google play? chiar nu stiu sa ma loghez cu contul de google sau cum ( am incercat sa ma loghez dar tot nu m-a lasat sa imi descarc aplicatii crying ) dau funda happy mersi :*

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Ar fi bine sa le iei prin Wi-fi ca sa nu ai cost in plus dupa...
Iti iei jocuri FREE, dar mai intai iti faci cont online pe Google Play si apoi te conectezi pe telefon si iti iei jocuri.

4 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Google play este pentru Android(pentru telefon).

| CandyღDulceata explică (pentru Liiiax99):

Da stiu am andriod oh go on nu e vorba daca imi merg sau nu aplicatiile e vorba ca nu stiu cum sa le descarc big grin

| CandyღDulceata explică (pentru Liiiax99):

Merci :*

| Liiiax99 a răspuns (pentru CandyღDulceata):

Cu placere!

| Liiiax99 a răspuns (pentru CandyღDulceata):

Ar fi bine sa le iei prin Wi-fi ca sa nu ai cost in plus dupa...
Iti iei jocuri FREE, dar mai intai iti faci cont online pe Google Play si apoi te conectezi pe telefon si iti iei jocuri.