| Si_Atat_Alex_1988 a întrebat:

Hei TPU big grin cand intru in metin2 pot sa ma loghez si cand itru pe caracter stiti ca se icarca ceva la sfarsit rotile acelea merge foarte repede ce are?big grin

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Si care este problema? Da mai multe detalii, iti porneste sau nu Metinul dupa aceea? Iar ca acele "roti " se-nvart este normal si cand se-nvart repede inseamna ca ai conexiune buna la internet. Si incearca sa scrii mai corect gramatical si sa te exprimi mai bine, lumea nu intelege ce vrei sa zici. Multumesc!