| EveEenutza a întrebat:

Eu sunt in clasa a 6a.
iar la religie, domnul prof. ne-a pus o intrebare : Ce am vrea sa facem in ultimele 20 de minute?
SI eu m-am gandit sa jucam ceva. Dar ce?
Imi da-ti idei?
FUNDAAAA!
Sau poate ca alte idei ce sa facem!

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu prea stiu ce sa iti recomand depinde si cum e profu' tau de religie, eu am avut si profesori de religie mai dezinvolti si glumeti ca toti profesorii dar si mai stricti
Uite o lista vezi ce vi se potriveste:
http://prin-ochii-mei-lumea.blogspot.ro/2011/09/10-jocuri-de-grup.html

3 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Jucati telefonul fara fir.

| EveEenutza explică (pentru UnCorpSanatos):

E plictisitor. vreau niste jocuri mai fainewinking

| UnCorpSanatos a răspuns (pentru EveEenutza):

Nu prea stiu ce sa iti recomand depinde si cum e profu' tau de religie, eu am avut si profesori de religie mai dezinvolti si glumeti ca toti profesorii dar si mai stricti
Uite o lista vezi ce vi se potriveste:
http://prin-ochii-mei-lumea.blogspot.ro/2011/09/10-jocuri-de-grup.html

| defapteunuexist a răspuns:

Barbut! mai ales ca erati la ora de religie laughing