| Fcp_Sergiu_1995 a întrebat:

Hei TPU imi puteti da niste sfaturi ce jocuri pot pune pe canal cum pot sa imi ridic numarul de abonati uitati canalul meu aici https://www.youtube.com/channel/UC1KUxAtUltsvVwHaUBlArYA /videos mersi funa

Răspuns Câştigător
| darius27015 a răspuns:

Nu face tutoriale prea multe, incepe prin a face funny moments la jocurile abia venite pe piata sau foarte populare (gtav, league of legends, dota 2) apoi dupa ce strangi mai multi subscriberi poti deja pune gameplayuir full, cam 20 minute e ok, toate aceste(pune muzica pe fundal, dar ai grija sa fie non copyrighted ca de nu videoclipul ti se poate sterge deoarece nu ai drepturile de autor pentru melodia pusa) gameplayuri.fa-le cu comentariu amuzant si incearca sa nu lasi pauza prea mare si sa se faca liniste. Puneti linkul canalului pe site-uri de socializare : facebook, twitter, etc..intra in grupuri inchise de jocuri (cauta numele jocului in bara de search la facebook si acolo te uiti dupa Closed group, trimite cerere de intrare in grup, de obicei adimi sunt mereu on si iti vor da accept instant) sau pe grupuri de Publicitate apoi puneti linkul intr-un post pe grupul acela si poate unii vor fi interesati sau curiosi.Bafta in cariera de youtube, funda? big grin

2 răspunsuri:
| ReDoNe2910 a răspuns:

1. Funny Moments
2.Rages
3.Jocuri ( Minecraft-ul este foarte vizionat)
4.Dota
5.Joculete Indie(Gratis)
6Stranded Deep
7.TheForest
Etc

| darius27015 a răspuns:

Nu uita sa filmezi in HD ca nimeni nu vrea sa vada un video in 480p, ia-ti fraps full sau daca ai placa video nVIDIA downloadeaza nVidia experience si filmeaza cu Shadow play'ul din el.Nu filma cu bandicam ca se blocheaza tot timpul si nici calitatea nu e buna.Pentru editat iti recomand Sony vegas 11/12winking