| RadXx a întrebat:

Hei TPU sunt eu din nou big grin :p cand ai dau drumu la un program imi da USM. EXE-Unable To Locate Component This application has failed to start because BINKW32. DLL was not found.Re-installing application may fix this problem heeeeeelp ajutor vreo solutie s-o rezolv problema deci prima data am dezarhivat programul antrun folder si dupa aia am dat dublu click si acea de mai sus mi-a dat varooog o solutie daca stiti funda
+vot! si daca se poate cat mai curand cas dispeeerat

Răspuns Câştigător
| roxy4dark a răspuns:

I lipseste o cOmponenta, o "parte" din aceL prOgram, mai exact "BINKW32.DLL" lipseste.
Incearca sa reinstaLezi prOgramuL` S`si prObabiL prObLema se va rezOLva`. happy