| pikakatejulia8 a întrebat:

Hei,vreau sa joc gta dar nushu care am vice citz si e naspa vreau sa descarc un gta in care poti sa intri in elicopter, cred ca san andreas imi puteti da un site in care sa il descarc gratis fara a trimite sms dau funda :*

3 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, dupa cum stii TPU nu incurajeaza pirateria, deci nimeni nu iti va oferi un link. Iti recomand sa dai un "search pe google " cu "gta san andreas download "

| pikakatejulia8 explică (pentru MrCaNaByS):

NU faceam nimic.'ilegal' doar am intrebat (TPU) daca imi da un site de pe google pentru ca nu ma pricep cu descarcarile si ca imi apare ceva cu soft nu comenta fara rost!

| MrCaNaByS a răspuns (pentru pikakatejulia8):

Asteapta tu mult si bine laughing.