| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Cand vreau sa accesez yahoo messenger, dau click pe el,si pur si simplu nu se intampla nimic,nu se porneste oricate click-uri as da pe el. am si asteptat, sa vad daca merge cu intarziere, dar nimic. opera, jocurile, toate merg, in afara de mess. ma puteti ajuta?; 3

4 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Sterge-l de tot din calculator, sa nu mai ramana nimic, si ia ultima versiune de aici: http://messenger.yahoo.com/download/

| HeLp222 a răspuns (pentru AmXjKr):

Nu-mi merge, nu se incarca, scrie installing yahoo messenger dar nu se intampla absolut nimic sad

| HeLp222 a răspuns:

Va rog sunt in disperare nu mai stiu ce sa fac am incercat mii de variante niciuna nu merge sad

| AmXjKr a răspuns (pentru HeLp222):

Reinstaleaza windows-ul