| EuDarii a întrebat:

Heii,TPU! Recent am primit o noua camera web cu microfon incorporat.Nu pot s-o instalez, pentru. ca Pc-ul meu nu citeste Cd-urile, evident nici pe cel de instalare a webului.Am nevoie urgenta si nu stiu cum s-o instalez, am incercat sa bag cdul in DVD, dar nu pot conecta Dvdul la Pc. :l Alte idei? Fara prea multe costuri(fara sa imi schimb unitatea).

Funda +Vot! Va multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iei frumos driverele de pe site-ul oficial, desigur.

| RGShiva a răspuns:

Cauți modelul camerei web(cauta pe cutie/produs), intri pe site-ul producătorului și aici ar trebui sa fie un buton Download drivers/Support/Descărcări.

| RGShiva a răspuns:

Cauți modelul camerei web(uitate pe cutie/produs), intri pe site-ul producătorului și acolo trebuie sa fie un buton: Download driver/Support/Descărcări.