| anonim_4396 a întrebat:

Am camera web cu microfon incorporat.nu mi se detecteaza vocea la microfon.cine e dragut sa ma ajute si pe mine?

Răspuns Câştigător
| fresHZoNe a răspuns:

Nu ai bagat unde trebuie mufa de la microfon.

mufa microfonului cel mai probabil este roz. tu trebuie sa o pui in unitate tot la culoarea roz. nu trebuie neaparat sa te auzi tu. daca vorbesti pe skype sau messenger o sa iti mearga.

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Adi, uită-te ce model de webcam ai și caută pe net noțiuni de instalare și funcționare.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/
Încearcă să te uiți pe căutarea google pe care ți-am trimis-o, să identifici exact modelul webcam-ului Omega WW sau cum sfântul mai scrie acolo și să cauți drivere-le.