| SonyaElena a întrebat:

Hello, TPU.Joc The sims 3 si vreau sa-mi schimb calculatorul. Cand mi-l schimb voi dezinstala TS3 de pe cel vechi si-l voi instala pe cel nou.Problema este ca eu am facut cumparaturi de pe Sims 3 store si vreau sa pastrez content-ul ca sa-l bag pe celalalt calculator. Cum transfer content-ul? In ce fisiere il gasesc? Dau copy-paste pur si simplu?
FUNDA! big grin

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

De ce nu copii tot ce este in respectivul folder pe un dvd si dupa prin copy-paste?

| SonyaElena explică (pentru DraGfirE):

Pai nu stiu nici in ce folder il gasesc... si mi-e frica sa nu dereglez ceva...