| Ema12324 a întrebat:

Hey, am o imtrebare pentru cei care joaca imvu cand iti cumperi o luna de vip primesti prima data 5000 credite si mai primesti 5000? Prima data cand mi -am cumparat asa s-a intamplat.

1 răspuns:
| AlexeLup a răspuns:

Primesti la inceput 5000 de credite in momentul cand ai activat vip-ul pentru o luna in restul zilelor nu mai primesti alte credite, ins atunci cand vor expira zilele primesti 5000 de credite daca reactivezi vip-ul.Concluzia este c primesti doar 5000 la inceput si gata!