| Andrea2011GirL a întrebat:

Daca esti vip pe imvu, cand primesti cei 5000 credite? Multumesc mult. Funda

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Daca te-ai inregistrat pentru o luna :primesti creditele (de data asta reale) si "cadoul" dupa verificarea facuta de IMVU(max 10 zile); Daca te-ai inregistrat pentru mai multe luni, in data de 10 ale luni (de exemplu) vei primi "cadoul" si creditele in 10 ale luni urmatoare. Felicitari pentru VIP.(funda Plz.)
http://avatars.imvu.com/Vicktor02

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Pai primesti 5000 cand se termina vip`ul. adica la o luna dupa ce l`ai facutwinking

| Maria002 a răspuns:

Buna! Sunt si eu Vip si banii ii primesti la inceput de luna adica in 1 si in prima luna prim 5000 in a2a prim 7500 si in a treia 10000 si asa mai departe
Sper ca am fost de aajutor!