| MyLoLiPoP a întrebat:

Hey! Am o problema am Windows 7, este in Local Disk e un program de la comp care imi ocupa 416 gb :O si nu stiu ce am intrat undeva,, Manage Windows Backup disk space" si is 213.64gb si asta e intrebare e de la Windows sau ceva Prosti. ca am tradus ce scrie si ceva cu salvari

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ca ai facut un Backup(copie) al Windowsului. Oricum e prea mult ocupat. S-ar putea sa fie si un virus. Daca nu stii ce sa faci, sterge tot HDD-ul si reinstaleaza Windowsul.