| Anonima2501 a întrebat:

Hey! De curând mi-am luat un microfon pentru karaoke cu wireless și vreau sa îl conectez la laptop, dar nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva? Dau funda și mulțumesc mult!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ne spui si modelul de microfon, poate gasim informatii relevante chiar de la producator.
Daca laptopul poate gasi microfonul prin tehnologia Bluetooth, atunci trebuie sa activezi aceasta functie din laptop, pentru a detecta dispozitivul extern si pentru a se conecta intre ele.
Poate microfonul a venit insotit de un cd cu soft, si atunci e foarte util sa-l folosesti. Tot pe el vei gasi, cel mai probabil, si un manual de untilizare, care sa iti explice cum se poate conecta la laptop.